Goal Zero Guide 10 Adventure Kit

Täiendasid oma varustust? Jaga enda kogemust teistegagi, antud eseme head ja halvad küljed ning kas soovitaksid teistelegi.
Vasta
Kasutaja avatar
triip
Huviline
Huviline
Kontakt:

Goal Zero Guide 10 Adventure Kit

Postitus Postitas triip » 14 Mai 2013, 11:35

Jätk teemale "Voolu tootmine looduses"... ostsin selle siis lõpuks ära. Nomad 7 Solar Panel + Guide 10 Plus Battery Pack. Hind ~130€, samas mul pole enam nädalase matka jagu akusid järgi jäänud, nii et oligi valik kas osta hunnik akusid sellest rahast poole eest või kasutaks allesjäänud väheseid akusid ja laeks neid vajadusel.
Kasutasin seda nädalasel kajakimatkal mööda Põltamaa jõge Peipsile. Põhimõtteliselt peaks sellega saama telefoni laadida ka ainult AA "battery pack'iga" aga minu telefoniga see tööle ei hakanud. Tahtis paneeli ka järgi ja siis veidi päikest. Kui päike tuli pilve tagant välja, siis hakkas telefon laadima ja suurt päikest polnud enam vaja. Samas mõnda teist telefoni ja tahvlit sai ka otse akude pealt ilma paneelita laadida. Ühesõnaga, telefon oli laetud, ilmateade jm. oli alati olemas. Ja päris mõnus oli õhtuti peale päikese loojumist (nädala jooksul oli ainult paar lõkkekohta ja suvalises võsas ei tahtnud/viitsinud lõkkega jantida, nii et jahe hakkas) paar tundi telgis tahvlist Everesti otsas käimise dokki vahtida... sellepärast et akud olid ju laetud ja me saime. Paneel, battery pack ja akud kokku kaaluvad ca. 650 grammi. Kajakis pole vahet, seljakotiga vedamise mõttekust rehkendagu igaüks ise.

Kasutaja avatar
triip
Huviline
Huviline
Kontakt:

Re: Goal Zero Guide 10 Adventure Kit

Postitus Postitas triip » 23 Mai 2013, 10:43

Tuleb välja, et mu telefoni micro-usb pesa ja päris kõik kaablid ei sobi hästi kokku. Nii et laadima hakkamise probleem oli põhjustatud hoopis kehvast ühendusest ning tegelikkuses laeb ta ennast ka ainult akupaki pealt. Seega antud tootel pole häda midagi.

Vasta

Mine “Matkavarustuse ülevaated”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist