Craghoppersi püksid ja särk

Täiendasid oma varustust? Jaga enda kogemust teistegagi, antud eseme head ja halvad küljed ning kas soovitaksid teistelegi.
Vasta
Kasutaja avatar
mikktasa
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Craghoppersi püksid ja särk

Postitus Postitas mikktasa » 16 Juun 2013, 19:39

peetrionu kirjutas:
mikktasa kirjutas: Kas nüüd oskad öelda :
Kas sääsed siis saavad läbi hammustatud?
Mis särgi/püksimudel Sinul on?

Ahoiä...

Nüüdseks olen saanud riideid natuke testida ja võin kommenteerida. Riided on ostetud siis Craghoppersi veebipoest, Bear Grylls tooteseeriast. (Mitte, et ma fänn oleks..aga tol hetkel olid konkreetsed tooted -70%)

Vastuseks küsimusele:
Sääsed ei hammustanud materialist läbi, turnisid mu peal nagu hullud...kuid aru ma ei saanud/tundnud, et keegi närinud oleks.

Särk - kuivab imekiiresti, täiesti hämmastav...rattamatkal oli särgiga väga mugav sõita, tuule võttis parasjagu kinni..oli selline natuke "lodev" ..mõnus vaba tunne. Käised saab mugavalt üles kruvida ja kinni klõpsata. Kaeluse kõrgeks väänata kui kael külmetab...Lisaks on ta "designed to block UV rays", mis tuleb kasuks päikesepaistelise ilmaga :)

Lähemalt saab uurida siit: http://www.craghoppers.com/bear-grylls/ ... shirt.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Püksid - Nagu sai mainitud, siis ostsin "number suuremad", mis hetkeks olid natuke lodevad...kuni õmbleja neist üle käis...peale seda oli vinks-vonks! Kuivavad kiiresti ja nagu Jaan mainis..material on selline tsipa õhem ja kergem ja pehmem kui Fjär. G-1000 püksid. Tugevdused on pükstel, need on siis lihtsalt teisest materialist kohad, topeltriiet vms ei ole. Taskud on nii ja naa..mitte eriti avarad, suht sellised "tihked"..kui teevad oma töö ära. Võiks olla mõni tasku rohkem kuskil külje peal. Kui selle raha eest (25€) on pükse rohkem kui kül..material on tugev, niiskust külge naljalt ei võta ja kui ka võtab siis kuivab jällegi väga väga kiiresti. Mina olen rahul! :)

Loe lähemalt siit: http://www.craghoppers.com/bear-grylls/ ... ength.html" onclick="window.open(this.href);return false;?
Kerget jalga!

Mikk Tasa
mikktasa@gmail.com

Vasta

Mine “Matkavarustuse ülevaated”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist