Isetäituv madrats

Täiendasid oma varustust? Jaga enda kogemust teistegagi, antud eseme head ja halvad küljed ning kas soovitaksid teistelegi.
Vasta
Kasutaja avatar
aloee
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Isetäituv madrats

Postitus Postitas aloee » 04 Juul 2013, 22:57

Tervitus kõigile!

Kuna enda z-rest põles õnnetult ära, siis uurisin veidi netiavarustest isetäituvaid madratseid. Therm-a-rest jms. tuntud firmad toodavad neid igasuguseid, kuid on suhteliselt rasked, samas jäi silma minu jaoks täiesti tundmatu firma Trimm Lighter-Trimm madrats. Kui spetsifikatsiooni vaadata, siis kaaluks 0,68 kg.
On keegi ise sellist kasutanud või oskab antud isendi kohta midagi öelda http://www.matkatarve.ee/?71&id=948

Ilusaid suviseid matku kõigile.

Alo
Nature is always true and never trivial

margusl
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Re: Isetäituv madrats

Postitus Postitas margusl » 05 Juul 2013, 00:02

Kui nüüd kaal põhiline, on Therm-a-Rest Prolite Plus sisult sama numbriga, mis omakorda on lingitust paksem (3 vs 3,8cm) ja töötab ka talvel väga hästi (proovitud). Vähemalt ise olen igati rahul. Ports õhemaid Therm-a-resti matte, nähtavasti mitte küll kõik, on sellest kergemad.

Kui kaalu järgi isetäituvat otsida, siis esimese hooga on abiks paksus, pikkus ja kasutusaeg (suvi, 3 või 4 hooaega) enda järgi paika panna. Kapist on lisaks Prolite+'le mul võtta ka 2/3 pikkuses (jalad üle ääre) 2,5cm Lafuma matt, fliis ja muid hilpe jalutsisse ning mati taha ei ole uni veel jäänud. Lume peale ise lühikeste-õhukestega ei kipu.

Üks poelist kaalu järgi sordituna mõteluseks, isetäituvad, pumbatavad/puhutvad ning muud kõik ühes koos - http://www.ultralightoutdoorgear.co.uk/ ... 146#sort32" onclick="window.open(this.href);return false;

rainer
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Isetäituv madrats

Postitus Postitas rainer » 18 Juul 2013, 14:32

Ostsin ise hiljuti eelmainitud Trimmi madratsi. Olen sellega igati rahul - on piisavalt pehme, kerge ja on pakituna väike.

Vasta

Mine “Matkavarustuse ülevaated”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist