Magamiskott Carinthia Defence 4 + Tropen (200 cm)

Täiendasid oma varustust? Jaga enda kogemust teistegagi, antud eseme head ja halvad küljed ning kas soovitaksid teistelegi.
Vasta
Kasutaja avatar
Jyrgenson
Foorumi raudvara
Foorumi raudvara
Kontakt:

Magamiskott Carinthia Defence 4 + Tropen (200 cm)

Postitus Postitas Jyrgenson » 08 Okt 2014, 13:29

Kuna KL oli nõnda lahke ja andis mulle magamiskoti Carinthia Defence 4 + Tropen (200 cm), siis otsustasin siin foorumis selle magamiskoti kohta eraldi teema algatada. Sellest magamiskotist on siin küll mitme teema all juba juttu olnud ( viewtopic.php?f=14&t=1960" onclick="window.open(this.href);return false; ), aga tundus igati sobilik seda eraldi õiges kohas käsitlema hakata.

See magamiskott hakkas mulle huvi pakkuma eeskätt seetõttu, et olen telgiusust rippvoodi usku pöördunud ja seal on palju parem kasutada kesklukuga magamiskotti, kui vasaku või parempoolese lukuga kotti.
Kuna ilmad hakkavad jahenema, siis tundub olema igati sobilik ajahetk selle magamiskoti plusside ja miinuste väljaselgitamiseks.
Peale esimest paarikümment ööbimist loodan siia mõned read juurde lisada, selleks ajaks on ilmselt juba mingi pilt tekkimas.
Samas kui keegi on selles juba ööbinud, siis võiks oma kogemusi jagada.
Manused
U92480Ss_b.jpg
U92480Ss_b.jpg (24.57 KiB) Vaadatud 2546 korda
Viimati muutis mrWilson, 08 Okt 2014, 14:14, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisasin illustreeriva pildi.
https://www.facebook.com/tjmatkaklubi" onclick="window.open(this.href);return false;
Rumalad tahavad saada õnnelikus, targad tugevaks!

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Re: Magamiskott Carinthia Defence 4 + Tropen (200 cm)

Postitus Postitas mrWilson » 08 Okt 2014, 14:12

Külmakrae või kuidas iganes seda kutsutakse oleks Tropen'il ainult plussiks (soojema ilmaga pole muidugi oluline). Kui ennast mitte nii väga sisse pakkida siis pääseb mõnikord jahedus kimbutama. Defence'il saab pea august välja pista ja lukku kinni tõmmates tekib külmakrae iseenesest. Rohkem ei oskagi miinuseid arvata. Minu jaoks on põhiline pluss mõlemal kotil see, et nendes on ruumi ennast liigutada kuna ei ole tegemist kookonkottidega.
Ah, minge metsa...

romulus
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas romulus » 12 Nov 2014, 09:31

Sai ka mõnda aega tagasi Defence 4 soetatud. Nüüd tekkis küsimus: kuidas teda õige hoiustada oleks? Kas peaks kotist väljas olema või piisab kui on kompressiooni kotis, kuid kokku surumata? Kuidas neid (kaupluse) laos hoitakse, et omadused ei muutuks?

Kasutaja avatar
ullivilli
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas ullivilli » 12 Nov 2014, 09:52

Kauplusesse on need tulles ikkagi masinaga rullitud.
Kompresseeerimata on kindlasti parem, kui kompresseeritult.
Kuid kõige parem on siiski vabalt voldituna.
Natukene metsa poole.
http://www.minemetsa.ee http://www.ripptelk.ee - Hennessy, Tentsile, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.

margusl
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas margusl » 12 Nov 2014, 11:35

Kui/kuni ruumi on, hoia nii lahtiselt kui saad, kui riputatuna või riidepuul ei vea välja, siis näiteks suures padjapüüris. Kasumi nimel toimetavates asutustes nagu tehas, ladu, pood ning nende vahel sõeluvates vigurites on õhk liialt krõbeda hinnaga, et kokku pressimises järgi anda. Ja nii oledki ise esimene lüli, kellele jätkusuutlik hoiustamine korda läheb.

Kasutaja avatar
heiki
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas heiki » 12 Nov 2014, 11:54

Mina enda omasid olen üldjuhul hoidnud kompressioonkottides, niimoodi, et kott on kinni tõmbamata ja otsast lahti. Pärast mataka asju tahenema riputades kipuvad need mõnikord nädalakas kuskile üle ukse rippuma jääma, eks seegi on omamoodi hoiustamise viis. Visuaalselt mitte kuigi meeldiv, kuid töötab.

Kui garderoobikapi uuendamiseks läheb, siis on plaanis luua eraldi tingimused magamiskottide ja telgi jms hoiustamiseks. :)

Vasta

Mine “Matkavarustuse ülevaated”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline