Millised matkapüksid valida?

On vaja, aga mis on hea ja kust?
Vasta
Kasutaja avatar
sepaonu
Guru
Guru
Kontakt:

Re: Millised matkapüksid valida?

Postitus Postitas sepaonu » 15 Veebr 2020, 14:30

Täitsa kasulik inf ja võtsin aega 10min ja uurisin netis. Kannatab uuest peast ka osta, eriti, kui värv väga oluline pole
https://www.revolutionrace.eu/48-silenc ... -off-pants
Rebasepükse kannatab ainult mustal reedel osta 8-)
Revolutsioonipükstel mõlemad taskud reie esiosal, rebase kõiki pükse ei tea, Vidda Prol paremakäetasku vähemalt külje peal, vasaku poole oma mind eriti ei huvita, kommipaberitasku. Millest need taskud nii ette on nihkunud on mulle arusaamatu, äkki triljonid rahulolematud kunded on nõudnud seda.
joon jõest, söön jõest

Tnnn
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Tnnn » 15 Veebr 2020, 21:25

Kannatab jah, hea kvaliteedi ja läbimõeldud asja kohta tegelikult ikka väga ok hind (ka uuest peast). Paaril tuttaval teised mudelid ja nad ka rahul.

Taskud on ette liigutatud nendel pükstel millel on reitel õhutusavad (ka rebase pükstel), muidu teeksid õhutusava lahti ja seal oleks tasku vooder ees. Ma ise kannan ühes reietaskus 99% ajast lamineeritud kaarti, seega mulle need ees suured taskud meeldivad. Külje peal sellist kobakat ei kujuta end hästi ette kandmas.

Ogalik
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Ogalik » 16 Veebr 2020, 19:35

Teemas on eelnevalt Helikoni pükstest juba pikalt juttu olnud, aga kuna ma otseselt "OTP stretch" varianti ei näinud, siis märgiks need kah ära.
Õhukesed, tihedad, täiesti mittenaturaalsed (93% nailonit, 7 spandex'it). Isiklikult meeldib materjali hea venivus, vee- ja tuulepidavus ja kiiresti kuivamine. Taskud on samuti käepärased. St lõige sobib minu jäsemete ja harjumustega.

Paar kuud tagasi sadasin nende pükstega kubemeni vette. Peale kaldale sumamist hakkas saapa ülemise serva juurest märg sisse vajuma aga pükstest vesi läbi ei tulnud. Mul oli pikk pesu kah all ja see jäi täiesti kuivaks. Tunni pärast olid püksid ise kah kuivad (tuuline ilm oli). Oleks viitsinud sokid ära vahetada, oleks ka jalad kuivaks jäänud. Väga positiivne kogemus.

Mingi link kah:
https://www.milshed.com/et/pikad-pueksi ... 13321.html
Sealt võttes tuleb päris mitu nädalat oodata. Eestis müüvad ka paljud teised sama mudelit, võib-olla kuskilt saab ka laokaubana.

Vasta

Mine “Ostuabi”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist