LOWA matkasaapad

On vaja, aga mis on hea ja kust?
Vasta
deeve
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

LOWA matkasaapad

Postitus Postitas deeve » 17 Dets 2019, 19:29

Tere

Kas kellelgi on kogemusi Lowa matkasaabastega? Huvitab see konkreetne mudel https://matkasport.ee/kerged-matkajalat ... varv-taupe

Olen tänulik igasuguse tagasiside eest.

tripp
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Re: LOWA matkasaapad

Postitus Postitas tripp » 19 Dets 2019, 08:11

Mul olid.

Mu kogemus nendega oli väga imelik.
Nimelt hakkasid nad KOHE vett sisse / läbi laskma.
Kohe - esimesel matkal, sisuliselt täiesti uutena.
Selline asi peaks olema täiesti välistatud. Mul ei ole mingit selgitust. Aga ma ei oska ka ennast kuidagi süüdistada - mul on matkasaapaid olnud palju ja need on ainsad, millega selline jama on juhtunud.

Tagasi vaadates oleks pidanud nad Matkasporti tagasi viima.
Ma usun, et nad oleks vastu võtnud, ekspertiisi saatnud ja välja vahetanud.
Aga no ei viinud - mu oma süü.

Jalas olid muidu super mugavad. Käisin nendega ikkagi väga väga palju. Lihtsalt arvestasin, et pikalt märja (lume) sees olles saab jalg märjaks. Ma kaalusin sel sügisel tõsiselt sama mudeli uute saabaste ostmist. Ei ostnud, võtsin Keenid - soojemad ja robustsemad (mul põhieesmärk on suusamatk). Aga täiesti vabalt võib olla, et ostan kergema matkamise jaoks need Lowad ka. Eestis matkamise jaoks on nad piisavalt soojad.

Nii et ma ei tea, kas minu saabaste vee-mitte-pidavus oli mingi ühekordne jama või mitte.

Osta - soovitan. :)

Kasutaja avatar
Kivisisalik
Matkasell
Matkasell
Kontakt:

Postitus Postitas Kivisisalik » 19 Dets 2019, 13:56

Lowa saapad on üldiselt väga head. Austria mägisemates piirkondades justkui vormirõivas ja kohalikud on seal vägagi nõudlikud kvaliteedi ja saabaste omaduste suhtes. Konkreetse mudeliga kogemust ei ole, mul on Ice Renegade'd (viewtopic.php?f=12&t=3381&p=31173#p26588). Lowal on suht teistmoodi numbrisüsteem, mul on Lowad üldse kõige suurema numbriga jalatsid mis mul on.

Tripp, teinekord vii ikka Matkasporti tagasi, ma tahaks näha kuidas seal tänapäeval on toodete tagasivõtmisega. Enda üks väga ammune negatiivne kogemus on siiani peas jalus kui uusi oste plaanin.

deeve
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas deeve » 24 Dets 2019, 19:16

Aitäh vastuste eest! Ostsin need saapad ära ja olen ka paar lühemat jalutuskäiku teinud. Mugavad ja kerged saapad. Pikemad matkad ootavad ees, eks siis ole näha, kuidas nad käituvad ja vastu peavad.

Vasta

Mine “Ostuabi”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist