Lasting meriino villased riided Tagalatoetusest TELLIMUS

Koht firmadele, vabaühendustele või üksiküritajatele. Saunarendid, turismimatkad, ellujäämiskoolitused jms.
Kasutaja avatar
ullivilli
Guru
Guru
Kontakt:

Re: Lasting meriino villased riided Tagalatoetusest TELLIMUS

Postitus Postitas ullivilli » 30 Jaan 2018, 00:49

Enda kõige õhemat lastingu pikkvarukat olen pesnud suvaliselt kõigega ja kõike moodi 40° juures.
Midagi pole juhtunud.
Natukene metsa poole.
http://www.minemetsa.ee http://www.ripptelk.ee - Hennessy, Tentsile, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.

sipelgas
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas sipelgas » 30 Jaan 2018, 07:19

Bjorn kirjutas:
29 Jaan 2018, 18:40
.
Mis puudutab asjade haisema minekut, siis minu kogemuse järgi 100% meriinovilla sisaldusega asja annab haisema ajada. Kui ööseks sokid-särk-pesu võtta seljast ning panna tuulduma, rippuma vms, siis tavalise kandmise juures paar-kolm päeva ei tohiks probleemiks olla. Särgile nädal vabalt (ära naisele ütle, et sama särki nädal aega tööle kandsid ja kõik on mycke bro).
Sokid paraku pole 100% meriino ja mul hakkavad haisema kenasti. Tuulutamine ja ka näiteks lihtsalt veega loputamine ei aita. Muid 100% asju olen kandnud nädalaid ilma haisuta.

Kasutaja avatar
Kivisisalik
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Kivisisalik » 30 Jaan 2018, 09:37

Tanel kirjutas:
29 Jaan 2018, 19:22
Ainus negatiivne külg on väga peenest niidist täismeriino esemete auklikuks muutumine. Täiesti suvalistesse kohtadesse tulevad väikesed augud sisse. Koid nende põhjustajateks pole, sest kasutuses on vastavad meetmed.
Koi naerab selle jutu peale rämedalt kõht kõveras kusagil. Meetmed, yeah! Ma olen suveks peenvillased asjad lausa suht hermeetilisse plastkasti pakkinud koos koitõrje keemiaga, aga mõnikord on ikka siin-seal auke näha. Meil on vana maja, igasugust vanamööblit a la kummutid ja riidekirstud, lisaks väga erinevad riiete hoiukohad ja koid on ikka alati jaol, tee mis tahad. Või mis need meetmed on? Ma olen isegi mõelnud ju et suviti on sügavkülmas rohkem ruumi, et kevadest kuni kesksuveni võiks sügavkülmas villaseid asju hoida....

Kasutaja avatar
Nohik
Guru
Guru
Kontakt:

Postitus Postitas Nohik » 30 Jaan 2018, 09:38

koi kilet ei söö, aga vajadusel närivat läbi.
All engineers are cyborgs

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 30 Jaan 2018, 09:43

Jants kirjutas:
30 Jaan 2018, 00:09
Kas need augud võivadki tulla sellest et tavalise pesuvahendiga pesed. Tavaline pesupulber minuarust lõhub villa kiudu. Olen ise ühe tavavillast kampsuni peale pesemist ära visanud kuna läks pudedaks ja kõik kohad olid kampsunilt eemaldunud villakiude täis...
Ei pese tavalise pulbriga, kasutan Amway pulbrit pesupalliga, see pulber lahustub täielikult ära. Peaks proovima igaks juhuks pesta kaitsekoti sees. Äkki mõni teine riideese lõhub meriino asju.
The size of your pack is relative to the size of your fear.

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 30 Jaan 2018, 09:46

Kivisisalik kirjutas:
30 Jaan 2018, 09:37
Tanel kirjutas:
29 Jaan 2018, 19:22
Ainus negatiivne külg on väga peenest niidist täismeriino esemete auklikuks muutumine. Täiesti suvalistesse kohtadesse tulevad väikesed augud sisse. Koid nende põhjustajateks pole, sest kasutuses on vastavad meetmed.
Koi naerab selle jutu peale rämedalt kõht kõveras kusagil. Meetmed, yeah! Ma olen suveks peenvillased asjad lausa suht hermeetilisse plastkasti pakkinud koos koitõrje keemiaga, aga mõnikord on ikka siin-seal auke näha. Meil on vana maja, igasugust vanamööblit a la kummutid ja riidekirstud, lisaks väga erinevad riiete hoiukohad ja koid on ikka alati jaol, tee mis tahad. Või mis need meetmed on? Ma olen isegi mõelnud ju et suviti on sügavkülmas rohkem ruumi, et kevadest kuni kesksuveni võiks sügavkülmas villaseid asju hoida....
Mõtlen nende all peletusvahendeid, lavendel jne. Samuti on teistes kohtades kindluse mõttes ka püünised. Kui koid sees oleks siis märkaks ka nende tegutsemise järgi, nt kookoneid, tõukusid ja valmikuid kuid neid pole.

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 31 Jaan 2018, 10:23

Äkki mõni admin saaks meriino hooldamise teema eraldada tellimise teemast, väga OTks kisub.

Bjorn
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Bjorn » 04 Juun 2018, 22:23

Taaskord teeks ühe tellimuse Lastingust. Kõik info ning tingimused samad mis varem kirjeldatud.

Paneme tellimuse lukku nädala pärast 11.06 õhtupoolikul. Tarne tavaliselt nädala jooksul suurusjärk olnud, kuid igaks juhuks peaks kahega arvestama.

Soovid saata tagalatoetus@gmail.com

Bjorn
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Bjorn » 20 Juun 2018, 18:16

Märgin ära, et seekord võttis taaskord ca nädala asjade saabumine. Kuna suudeti Tallinna asemel esimese hooga Viljandisse toimetada pakk, siis läks lisapäev sinna.

Vasta

Mine “Teenus / Koolitus / Rent”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline