Otsin kaaslasi: rattamatkad Eestis ja lähiriikides

Kus miskit toimub? Räägi mis teoksil. Tahad kuhugi minna või miskit teha, kuid puudub kaaslane... Oled uus ega tunne siit veel kedagi? Tule kohale, tutvud uute inimestega. :)
Foorumi reeglid
Kui on teada ürituse toimumise aeg siis palun see ära märkida ka teema pealkirjas! Loe lisaks: Teema pealkirja ja sisu reeglid!
Vasta
tlass
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Otsin kaaslasi: rattamatkad Eestis ja lähiriikides

Postitus Postitas tlass » 23 Jaan 2019, 01:12

Olen viimase paari aasta jooksul soovinud alustada rattamatkamisega ning see aasta mõtlen asja tõsisemalt kätte võtta..vähemalt siis kui lumi ära sulab. Mõtlen, et võiks sõita ringi kas eestis või lähiriikides (Soome, Rootsi, Läti, Leedu). Pigem olen orienteeritud maantematkamisele.

Olen igas mõttes algaja.

Kahjuks enda tutvusringkonnas huvilisi väga ei ole kes midagi taolist viitsiksid teha. Äkki leidub keegi siit kes otsib kaaslasi? ;)

Olen 27 aastane mees Tallinnast.

Kontakt: tlass(ätt)live.com

Karel
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Otsin kaaslasi: rattamatkad Eestis ja lähiriikides

Postitus Postitas Karel » 27 Jaan 2019, 11:25

Plaanis on minna millalgi vahemikus 29.07 - 11.08 rattamatkale marsruudil Riisipere - Pärnu - Valmiera - Valga. Kui jõudu ja viitsimist on siis Valgast veel edasi Viljandi või Võru suunas. Hetkel on matkal kolm osalejat, kõik on vanuses 32 - 36 ja mehed.

meri
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Otsin kaaslasi: rattamatkad Eestis ja lähiriikides

Postitus Postitas meri » 25 Mai 2019, 10:23

Oled oodatud matkale 31.05 õhtu kuni 2.06 Kadrinast Jõgevale. Kohalesõit rongiga Tallinnast kell 17.15.

Vasta

Mine “Tulevad üritused / Otsin kaaslast”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline