M: Matkakott koerale

Vanad teemad.
Suletud
Kasutaja avatar
missomaa
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

M: Matkakott koerale

Postitus Postitas missomaa » 10 Dets 2015, 19:01

Just, just, ka selliseid asju toodetakse, aga Eestis pole ma kahjuks ühtegi müügilt leidnud. Kuna oma lemmikuga matkajaid võib siin rohkemgi olla, siis tellisin ühe M- ja ühe L-suuruses koti lisaks. Annan ära suht omahinnaga, s.t. 25 euroga.
Kott istub koerale väga hästi, see on kiirelt kinnitatav ning kindlasti ka vihmakindel. Materjal tundub tugev ja ruumi on selles ka koerale mitme päeva toidu jaoks. Las veab ise oma toitu! :P

Pilt

Kasutaja avatar
KuuseOkas
Huviline
Huviline
Kontakt:

Re: M: Matkakott koerale

Postitus Postitas KuuseOkas » 11 Dets 2015, 19:25

Nii lahe! Meil on juba pikemat aega plaanis võta enda perre koer, kellega koos matkamas käia. Seni oleme käinud matkal koos väiksema koeraga, kellele väga lisaraskusi ei saa panna.
Kui Norras mägedes käisime, tuli mitmeid koeri vastu, kes enda ja inimeste vett nt kandsid.
Eestis olen müügil neil näinud igasugustel suurematel koeraüritustel, viimati Palmses jahikoerte ..näitusel või miskil üritusel.
Oleks vahva näha mõnda pilti su koerast koos kotiga. Ja kommentaare, et kas ta hea meelega kannab seda või kuidas.
“One’s destination is never a place, but a new way of seeing things.” Henry Miller

polarbear
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas polarbear » 11 Dets 2015, 20:08

KuuseOkas kirjutas: Kui Norras mägedes käisime, tuli mitmeid koeri vastu, kes enda ja inimeste vett nt kandsid.
Vett? Norras???
Ma olen vist mingis teises Norras seni käinud :D
Oled kindel, et see "vesi" veidi humalase maitsega polnud?

Aga teemasse ka, kas see müügiks pakutav on M või L suurus siis? Keskmisele emasele sakslasele sobiks?
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
missomaa
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas missomaa » 12 Dets 2015, 09:57

Meil on 20 kilo kaaluv puudel, ta kipub küll vahepeal püherdama, aga see kott ei lase tal päris kukerpalli teha, seega on kott vahel hea juba lihtsalt tema distsiplineerimiseks. Ise ta kotini ei ulatu ja rihmad on heade kinnitustega, seega kotti ta ise seljast ei saa ning ta leppis sellega üsna ruttu. Üldiselt on koerale koti kandmise õpetamine palju lihtsam kui noore hobuse saduldamine :).

Sakslasele sobib kott imehästi, usun et nii M kui L suurus peaksid sobima, mis on mul hetkel mõlemad veel alles. Samuti ei pea muretsema liialt raskuse pärast, sest see rakendub eelkõige turjale ja koera aretusest tingitud nõrgemad tagumised liigesed üleliia vatti ei saa. Mõõtmed saan saata õhtu, kui Tartusse tagasi jõuan.

Kasutaja avatar
KuuseOkas
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas KuuseOkas » 18 Dets 2015, 17:28

polarbear kirjutas:
KuuseOkas kirjutas: Kui Norras mägedes käisime, tuli mitmeid koeri vastu, kes enda ja inimeste vett nt kandsid.
Vett? Norras???
Ma olen vist mingis teises Norras seni käinud :D
Oled kindel, et see "vesi" veidi humalase maitsega polnud?
No tõesti. Kui ma näen koeral pudeleid seljas, siis see on imelik, et ma mõtlen "vesi" ja mitte "muu alkohoolne jook" ? Kui ta oleks nendega ka mööda jõepõhja snorgeldanud, siis ma oleks ikka oletanud, et neid pudeleis on vesi :D
“One’s destination is never a place, but a new way of seeing things.” Henry Miller

polarbear
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas polarbear » 18 Dets 2015, 17:43

KuuseOkas kirjutas:
No tõesti. Kui ma näen koeral pudeleid seljas, siis see on imelik, et ma mõtlen "vesi" ja mitte "muu alkohoolne jook" ?
Norras on see küll imelik mõte. Dubais või Mongoolias või Saharas täiesti mõistlik ilmselt.
Norras vett kaasa tassida...... no sama hea idee Norras oleks näiteks telliskive kaasa võtta, et telgivaia maasse taguda :D
Pilt

Kasutaja avatar
Moor
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Moor » 19 Dets 2015, 23:11

Polarbear, mina elan igal suvel seal teises Norras, kus võid ilma veepudelita tunde ja tunde janu kannatada. Norras on ka madalaid mägesid, kus pole aastaringi ojakesi vulisemas. Tegelikult on mul seal igalpool vähemalt "pooleliitrine" taskus, sooja ilmaga isegi suurem ja ma ei pea ennast sellepärast imelikuks ;)
Nüüd läheb jutt ostu ja müügi pealt ära, aga kuna teema paistab mõnda huvitavat kriban ka pisut. Eks moderaatorid võivad teema ümber tõsta.
Nagu mu profiilipildilt näha, siis meie Krantsu peab ka vahel kotiga matkama. Teemaalgataja pildilt pole hästi näha, kas sellel kotil on tagapool kõhu all veel üks rihm, aga tundub, et mitte. Kuna mina otsisin kotti põhiliselt mägedes käimiseks, siis tahtsin sellist, mis kindlalt seljas püsiks ja asendaks ka trakse. Pilt juulikuisest Norrast:Pilt
Ees on rihmad Y kujuliselt, nagu sellel müügis oleval kotil ja kõhu alt läheb tagantpoolt teine rihm veel. Tähtsusetu pole ka selja peal olev sang. Mägedes on tulnud Krantsut paar korda selle abil üles upitada. Mitte küll siin, aga...
Pilt
(Mõne meelest laste ja looma piinamine :oops: )
Kuna meie koer kannab kotti väga harva, siis talle see ei meeldi, aga ma ei küsi ta arvamust: kannan mina, kannab tema ka! Alguses jääb ta oma kotiga puude või kivide vahele kinni, sest ta ei oska arvestada oma muutunud gabariitidega, aga see on muutuv nähtus ja tegelikult päris naljakas ka. Möödunud talvel kippus ta telgis minu madratsi peale, siis sai "pirtspreilile" oma madrats lõigatud ja selle ma sidusin ka sinna koti külge. Ja meil käivad seal kotis ka näiteks sellised koerale väga "vajalikud" asjad nagu prügi, küpsised, piiritusepõleti jne :D Ei pea nad ainult oma asju kandma, võivad omaniku tavaari ka tassida. Kotiga harjunud ja treenitud koerale võib selga panna kuni veerandi tema massist, väga-väga treenitud koerale isegi kuni kolmandiku. Nii et meie Krantsu, (mõned teavad teda), võiks vabalt kanda 5 kilo, päris arvestatav kogus :!: , aga reaalis kukuks ta sellise koorma all põlvili!
Lõpetuseks! Keegi peab ka eesti krantside lippu kõrgel hoidma, pilt Galdhøpiggeni (2469 m) tipust:
Pilt

Kasutaja avatar
missomaa
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas missomaa » 12 Jaan 2016, 13:59

Nonii, vabandused kõigile, kes vahepeal koti vastu huvi on tundnud - olin Eestist eemal...

Eelmises postituses nähtav kõhualune rihm on sellel kotil samuti kenasti olemas, tootja fotol see millegipärast see ei paista.
Mõõtsin L-suuruses kotti ja selle rihmakinnituste maksimaalsed ümbermõõdud sain sellised: 62cm kaelakoht, 85cm rinnakoht ja 53cm kõhukoht.

Suletud

Mine “Arhiiv”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline