M: Veefilter, kerge matkapott, veepuhastus ja sääsetõrje

Vanad teemad.
Suletud
Kasutaja avatar
Mait
Moderaator
Moderaator
Kontakt:

M: Veefilter, kerge matkapott, veepuhastus ja sääsetõrje

Postitus Postitas Mait » 09 Okt 2016, 20:49

Hei.

Panen soodsa hinnaga müüki oma kasutuna seisvat matkavarustust. Kõik on töökorras ja vähekasutatud (või lausa originaalpakendis). Ostja saab kätte Tallinnast (tööpäevadel) või Jürist (õhtuti ja nädalavahetustel):

1. Katadyn Hikeri veepuhastaja. Tegemist väga tõhusa riistaga, mis ei vaja opereerimiseks eraldi musta vee anumat, st saad ühe voolikuotsa pista tiiki ja pumpad teise voolikuga oma joogianumasse puhast vett. Filter ise aparaadi sees on vahetatav (peaks pidama vastu ca 250 gallonit/1000 liitrit vett). Ise olen tarvitanud ühel pikal Eesti-sisesel matkal (Oandu-Ikla), seejärel ostsin uue filtri sisse, puhusin veel umbes kaks liitrit vett läbi, puhastasin ja jätsin riiulisse. Nii et peaaegu tutikas seisus. Kaasa kott, määrdeõlituub ning suure suuga veepauna otsik. Lähemalt saab lugeda: https://www.katadyn.com/us/us/350-80182 ... icrofilter HIND: 30 euri.

2. Optimus Terra Weekend HE kergpott. Umbes 1 liitine pott koos mahukama pisipanniga, potil on leegipiiraja ja sees mahumärked. Hästi kerge ja tõhus süsteem - ise ei vaja, kuna vana Primuse pott muudkui kestab ja kestab ning see lihtsalt ootab riiulis. Olen kaks korda seal vett keetnud sees, nii et jällegi peaaegu tutikas isend. Kaasa kerge võrkkott. Muidu on sihuke komplet Eestis müügil umbes 34 raha eest. Lähemalt saab lugeda: https://www.optimusstoves.com/us/us/22- ... e-cook-set Mina küsin hinnaks 20 eurot.

3. Colemani veepuhastustabletid. Peaks piisama 25 liitri väga musta ja määrdunud vee puhastamiseks. Vend kunagi naljaks tõi Ameerikast, minul kasutust neile pole. Äkki keegi tahab panna mustade päevade kotti? Säilima peaks nad kaks aastat avamisest alates, hetkel on tehasepakendis. HIND: 3 eurot.

4. Ameerika sääsetõrjevahend. Imeline Ameerikamaa käevõru, mis pimedas helendab ja peaks sääsed eemale peletama kuni 120 tunniks peale avamist. Mina katsetanud ei ole, äkki keegi tahab naljaviluks proovida. Hetkel tehasepakendis. Hind : 2 eurot.

Huvilised kirjutagu privaatsõnum.

Pildid riputatud posituse allaotsa:
Manused
IMG_0739.jpg
IMG_0738.jpg
IMG_0741.jpg
IMG_0740.jpg
IMG_0746.jpg
IMG_0745.jpg
IMG_0744.jpg
IMG_0742.jpg

Kasutaja avatar
Mait
Moderaator
Moderaator
Kontakt:

Re: M: Veefilter, kerge matkapott, veepuhastus ja sääsetõrje

Postitus Postitas Mait » 10 Apr 2017, 15:40

Veefilter ja sääsetõrje veel saadaval, kui on huvilisi - andke teada.

Suletud

Mine “Arhiiv”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline