Lambita looduses

Jaga oma emotsionaalseid ja praktilisi kogemusi matkadelt.
Vasta
Mzd
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Lambita looduses

Postitus Postitas Mzd » 20 Veebr 2013, 15:05

Jyrgenson kirjutas:
Mzd tekkis kohe uudishimu küsida, miks sa pealampi ei kasuta? Kas looduses käimised piirduvad suvisel ajal mõne tunniste jalutuskäikudega päeval?
Kunagi kui nugade teemaga sai siin foorumis algust tehtud, siis oli keegi naljahammas kes väitis, et suudab looduses noata hakkama saada.
Kui küsimus on hakkamasaamises ja soovis enda elu võimalikult keeruliseks teha, siis loomulikult. Teoorias saab inimene ka ilma riieteta hakkama.
tripp kirjutas:
Mzd kirjutas:... mul pole pealampi ka. Viimane vahel võib-olla kuluks isegi ära, aga reaalne on ka ilma hakkama saada.
Matkates?
Ulme.
Kuidas?
Minu regulaarne väljasliikumine väliööbimistega on aprillist oktoobrini. Metsas ärkan valges, pakkimisega muret pole. Pimedas on niikuinii väike lõke püsti, see annab valgust küll ja veel (kes tahab raamatut lugeda, neil on raskem; mina ei taha), lisaks on kaasas väike küünal. Magan telkmantli all ehk telgi seinad vähest öist valgust ära ei söö. Lisaks juurutasin ajateenistuses süsteemi, et kõik hädavajalik on öösel alati sama koha peal käeulatuses. Ajateenistusega seoses tasub veel mainida kaasvõitlejate suutmatust pimedas riietuda või oma seljakotti pakkida.
Kui väga häda on, võin ka mobiili sisse lülitada: ekraan näitab piisavalt valgust, et hulleminigi kaotatud asjad üles leida.
Ärge mõistke hukka, minu vajaduste rahuldamiseks pole pealampi tarvis.

Võib vist selle arutelu eraldi teemasse lükata, praegune teema on muu eesmärgiga.
Viimati muutis Morheatus, 20 Veebr 2013, 15:26, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: Tõin välja arenenud teema siia üle. Räägime lähemalt, kuidas paremini toime tulla ilma tehisvalguseta. Diskussioon kohta, kas valgusega või mitte - alati ei ole tehisvalgust käepärast.

Kasutaja avatar
Jyrgenson
Foorumi raudvara
Foorumi raudvara
Kontakt:

Re: Lambita looduses

Postitus Postitas Jyrgenson » 20 Veebr 2013, 17:18

Hukka ei mõista, lihtsalt raske sellest aru saada, muud ei midagi. Vabandan kui natuke terav olin oma sõnakasutuses.
https://www.facebook.com/tjmatkaklubi" onclick="window.open(this.href);return false;
Rumalad tahavad saada õnnelikus, targad tugevaks!

Vasta

Mine “Kogemused, soovitused”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline