Veefiltritest jutt

Jaga oma emotsionaalseid ja praktilisi kogemusi matkadelt.
Vasta
Jants
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Veefiltritest jutt

Postitus Postitas Jants » 14 Juun 2013, 23:58

Ostsin omale uue pumbaga veefiltri matkale ja sihukene keskmisest rumalam inimene nagu olen, uuriks teiste inimeste kogemusi sellise asjaga, et mida tohib, mida mitte... Kas on tõsi et filtri aktiivsöest element aegub peale esimest kasutust umbes poole aastaga(kuskilt internetist lugesin)? Kas on tõsi et liiga sogast ja mudast vett filtreerides võib filtri p..se keerata paari korraga? Jne...

Kasutaja avatar
Jaan
Huviline
Huviline
Kontakt:

Re: Veefiltritest jutt

Postitus Postitas Jaan » 15 Juun 2013, 09:49

ekacariya kirjutas:Ostsin omale uue pumbaga veefiltri matkale ja sihukene keskmisest rumalam inimene nagu olen, uuriks teiste inimeste kogemusi sellise asjaga, et mida tohib, mida mitte... Kas on tõsi et filtri aktiivsöest element aegub peale esimest kasutust umbes poole aastaga(kuskilt internetist lugesin)? Kas on tõsi et liiga sogast ja mudast vett filtreerides võib filtri p..se keerata paari korraga? Jne...
Minu arvates on veefiltrid selline tõsine teema, et peaks tuginema ainult tootja poolt ettenähtud juhistele ja faktidele. Igasugu anekdootidel ja kuulujuttudel pole siin kohta, sest tegemist on sisuliselt meditsiinilisel tasemel oleva küsimusega.

Pigem on tähtis aru saada, mis erinevus on filtreerimisel, kemikaalidel ja keetmisel.

Vasta

Mine “Kogemused, soovitused”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline