1. leht 1-st

Norrbotten 2018 juuli

Postitatud: 28 Aug 2018, 18:24
Postitas sepaonu
Nagu mul sõber ütles, et täitsa vabalt võib oma reisikohtade nimesi jagada, et tal on kohanimeks alati arjeplogsfjällen, no ma jään selle norrbotteni juurde 8-)
Polnud üldse planeeritud reis. Planeeritud oli finnmark aga naise põlvehäda ei lubanud tal üldse tulla ja siis mängisin siva ümber, sain sõpradega koos olla 5 ööd ja siis mõtlesin, et viitsigi norra sõita, kuna seal oleks ka pidanud iga kahe päeva tagant helistama ja kõndima levisse. Moblaleviga on ikka norras väga vilets võrreldes rootsiga.
Matkapoolega jäin rahule, mingeid tõsisemaid jamasi polnud, 5öö reisil minestas pingviini põleti, midagi silmaga nähtavat polnud häda aga gaasikraan ei töötanud, mingit lahtivõtmise võimalust ei näinud. Mingit häda sellest polnud, kasutasin sõprade priimust, kuigi tagavaraks oli olemas mini risupõleti.Soolotripiks oli autos teine põleti võtta.
Prillid purustasin soolomatka esimesel päeval, kuna panin nad sinna, kuhu kunagi pannud pole, telgi lakke. Isegi imestasin krõpsude peale, mis kuuldusid telki kokku rullides, et ühtegi oksa nagu ei tohiks olla. 8-) Oleksin saanud ära lappida aga otsustasin, et lihtsam on auto juures ära käia ja teised võtta.
Kokkuvõttes rahul reisiga.
Liikuvad pildid siin
https://www.youtube.com/watch?v=CF5GCAwUrIk