Räägime natuke erinevatel "vandenõuteooriate" teemadel.

Räägi vabal, ent huvitaval teemal.
Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Räägime natuke erinevatel "vandenõuteooriate" teemadel.

Postitus Postitas mrWilson » 10 Jaan 2014, 00:20

Noh, härrased ja prouased. Nüüd kõik nagu üks mees laenu võtma. :) Neile kellele tundub, et ma dogmade küüsis vaevlen: see teema on lihtsalt arutlemiseks.

Kas teate et:

* Pangad ei esita omapoolset originaallaenulepingut, kuna neil puudub nimetatud dokument. Laenuleping on edasi müüdud kolmandale osapoolele, et saaks toimuda rahaloome protsess.

*Paavst (kui maailmavõimu kõrgeim esindaja) nimetas oma 11.juulil 2013 välja antud apostlikus kirjas pangandust inimkaubanduseks ja rahapesuks. Mille all on peetud silmas raha loomise pankade poolt laenuvõtjate allkirjadest. Nimetatud dokument astus jöusse alates 1. septembrist 2013 ja vöttis köigilt ametnikelt immuniteedi, ka Eestis. Sellest ka pangajuhtide massiline lahkumine oma ametist viimastel aegadel.

* laenud on lõpetatud alates 24.okt.2012.

* Islandil kodulaenud ei vastanud seadusele – ja need tühistati.

* Seadused peavad vastama KVANTGRAMMATIKALE’.

* Uniform Conversal Code ehk UCC – kaubandusseadus on vaid 6000 aasta vanuse Admiraliteediseaduse nähtav osa.

* Alates 1666.aastast loetaks inimesi surnuks. 7 esimest eluaastat loetakse last elavaks, aga seejärel surnuks – kui ta ise ei ütle, et ta on elus.

* Ükski leping ei tohi põhineda ühe osapoole pettusel. Nt telefonifirmade lepingutes on vead sees – mis võimaldab neid trahvida 25 miljoni dollariga, millest pool läheks Justiitsministeeriumile.

* 1776. a. loodud One People Public Trust (OPPT) kui juriidiline alus maailmavaesuse kaotamiseks on siiamaani oodanud oma õiget aega.

* Eesti on rahvusvahelises õiguses registreeritud SUURFIRMANA – kelle tagatiseks on iga eestlane.

info lehelt: http://www.oleteadlik.ee/kas-pankade-vo ... st-tuhised" onclick="window.open(this.href);return false;

UCC dokument nr. 2012114776: http://i-uv.com/oppt-absolute/original- ... cc-filing/" onclick="window.open(this.href);return false;

8-)
Ah, minge metsa...

merisk
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Re: Kas pankade võlad on kõik tühised? Ruttu laenu võtma! :)

Postitus Postitas merisk » 10 Jaan 2014, 22:09

Ole ettevaatlik! Tallinna TV tsiteerimisest kumminaiseni on ainult üks samm! ;)

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 10 Jaan 2014, 22:29

:mrgreen:
Ah, minge metsa...

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 25 Jaan 2014, 00:50

Saaga jätkub:
Ah, minge metsa...

Kasutaja avatar
Morheatus
Administraator
Administraator
Kontakt:

Re: Kas pankade võlad on kõik tühised? :)

Postitus Postitas Morheatus » 25 Jaan 2014, 11:32

Esimese kahe ja poole minutiga tekib küllaltki lootusetus... Mis toimub?!
Tasub vaadata.
Kohalejõudmine pole üldsegi nii huvitav kui teekond ise...

Kasutaja avatar
Reimo
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas Reimo » 25 Jaan 2014, 13:08

Isegi selle teema üle pikalt juurelnud, lugenud ja vaadanud dokumentaale ja tulemuseks alati sama surnud ring. Et süsteemi muuta on vaja rahva ühtset teadlikku nõudlust uue ja parema süsteemi järele, milleks omakorda vaja kapitali. Ning kapital on neil kelle jaoks süsteem toimib suurepäraselt. Tulemiseks mitte pead vaevata ja elada oma elu tarbides ja nautides kõiki hüvesid mis praegune süsteem pakkuda suudab.

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 25 Jaan 2014, 15:17

Ei tasu igat taolist "vandenõuteooriat" eraldi südamesse võtta ja naabrimehega vaielda selle üle kui palju selles või selles videos/artiklis tõtt on või ei ole. Kõikide selliste "vandenõuteooriate" mõte on laiemas plaanis ainult üks: et me hakkaksime rohkem küsimusi esitama. Millal enne meil selline võimalus on olnud? Või jääme endiselt sinisilmselt uskuma kõike mida televiisor meile räägib?

NB! Muutsin teema pealkirja üldisemaks.
Ah, minge metsa...

Kasutaja avatar
Jyrgenson
Foorumi raudvara
Foorumi raudvara
Kontakt:

Re: Räägime natuke erinevatel "vandenõuteooriate" teemadel.

Postitus Postitas Jyrgenson » 25 Jaan 2014, 15:34

Kuna viimast könelejat tunnen isiklikult, siis tekkis möte temaga lökke ääeres vestelda.
Enda kohta vöin öelda, et pole panga kontot kasutanud juba 14 aastat ja ei tunne puudustki. Korra pöörusin öiguskantsleri poole, kui minuga keeldus yks riigiasutus arveldamast. Sain öiguse enda kasuks.
https://www.facebook.com/tjmatkaklubi" onclick="window.open(this.href);return false;
Rumalad tahavad saada õnnelikus, targad tugevaks!

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 25 Jaan 2014, 15:50

Jyrgenson kirjutas:Kuna viimast könelejat tunnen isiklikult, siis tekkis möte temaga lökke ääeres vestelda.
Kindlasti. Aga nagu räägib vanasõna miskist kannatamisest ja kaua elamisest... :D Kõrvalpõikena ütlen ausalt, et olen metsades kolamisele pausi teinud kuid kindlasti mitte kauaks. Loodan alates kevadest uuesti ree(vankri) peale saada.

Pangakontot pean kahuks siiski omama kuna elatise laekumiseks ei ole muid valikuid.
Ah, minge metsa...

Kasutaja avatar
Tarwo
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Postitus Postitas Tarwo » 25 Jaan 2014, 16:05

Mõned teemakohased ja silmaringi avardavad filmi lingid siia nende jaoks kellel võõrkeled suus...

Esoteric Agenda http://www.youtube.com/watch?v=a40JX50ViJ8" onclick="window.open(this.href);return false;
Collapse http://www.youtube.com/watch?v=LUmWdL3F7z0" onclick="window.open(this.href);return false;
Inside Job http://www.youtube.com/watch?v=5nCvO6qEbJw" onclick="window.open(this.href);return false;
Need pole lingid on hädapäraseks vaatamiseks...parem oleks alla tõmmata torrenti kaudu ja siis nautida head kvaliteeti jne

Neid filme on veel ja veel aga ütlen ausalt et peale filmide vaatamist tuleb kerge masendus peale. Ma oln viimasel ajal üha enam vaadanud erinevaid dok filme ja piiludes korra kardinataha nende filmide abil .... ütleme nii et tuju ei lähe paremaks.
"Kogu emotsioone, mitte asju"

Tarwo

Kasutaja avatar
Reimo
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas Reimo » 25 Jaan 2014, 16:49

Läheb ka teemasse
Pilt

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 25 Jaan 2014, 17:38

Trumm läks, mingu ka pulgad: http://www.ulmefilm.ee/vaata.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ah, minge metsa...

Kasutaja avatar
Tanel
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Tanel » 26 Jaan 2014, 23:45

mrWilson kirjutas:Trumm läks, mingu ka pulgad: http://www.ulmefilm.ee/vaata.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Taolistesse teooriatesse ja "dok" filmidesse suhtun ma alati teatud skepsisega. Olen enda jaoks võtnud teatud positsiooni, et kui ma ise ei ole seda näinud siis te võite mulle rääkida ükskõik mida, ma seda ikkagi ei usu. Seda ma ei laienda muidugi kõikidesse eluvaldkondadesse kuid vandenõuteooriad kuuluvad sellesse kategooriasse. Mul tekib alati küsimus, et kui lihtne või raske on üht või teist "tõde" välja mõelda. Olen kohanud ka igasuguseid luuludega vendi kes nui neljaks üritavad midagi ära tõestada, tihtilugu on neil usutavate tõendite esitamisega raskusi tekkinud.

Aga jah, pean tunnistama, et ei viitsinud kogu sarja läbi vaadata. Jaks lõppes siis kui tüübil hakkas kolmas silm avanema.
The size of your pack is relative to the size of your fear.

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 27 Jaan 2014, 01:05

Jah, kes seda oskaks öelda kus see piir täpselt jookseb. Hulle aktiviste on igasuguseid ja igal pool, samuti neid kes tegelikult ka õigust räägivad. Iseasi keda me tahame/oleme harjunud uskuma. Raske on ju tõsiselt võtta naabri Antsu kui samal ajal televiisor hoopis vastupidist väidab.

Kas te tõesti sinisilmselt usute, et kõik need tähtsad onud kes tegelikult meie elu juhivad on mingid arvutiprogrammid kes on programmeeritud ainult ja ainult inimkonna teenimiseks ja hüvanguks? Või äkki on nad mingid head olendid kuskilt teiselt planedilt kes meie eest hoolitsevad? Üllatus-üllatus, tegemist on kõigest inimestega, ning ei pea vist seletama milline on inimloomus, eriti kui mängus on raha, võim, jne... Antud juhul ei juhita siin mingit külapoodi, siin on tegemist tervete riikidega ja miljardite inimhingedega. Kui sinu võimuses on teha ükskõik mida, eirata ükskõik millist seadust (sest seadused on ju sinu enda loodud) siis sa kahtlemata ka seda teed, sest tegelikult on sul ju pohui mitu tuhat inimest kuskil hukkub, peaasi, et sinu vallatused välja ei tuleks (sest kukkuda on ju väga kõrgelt).

Nagu ma juba ütlesin, ei tasu igat vandenõuteooriat eraldi südamesse võtta ja naabrimehega vaielda selle üle kui palju selles või tolles videos/artiklis tõtt on või ei ole. Tasuks asju näha veidi laiemas plaanis ning enda jaoks oluline info välja sõeluda. Minu meelest on hea kui inimesed hakkavad järjest rohkem küsimusi esitama ning julgevad milleski kahelda mitte ei nooguta motoorselt kaasa. Lõppkokkuvõtteks on ju meie endi elud need millega mängitakse. Me peamegi rohkem huvi tundma. Ja kuna tänane ühiskond on meile tahtlikult või tahtmatult kätte andnud vastavad vahendid info praktiliselt piiramatuks liigutamiseks siis miks mitte seda võimalust kasutada (kuniks saame) sest peavoolu kanalitesse sellised uudised ju kunagi ei jõua. Siinkohal ei ole raske arvata miks.

Kõik me oleme nõus sellega (no vähemalt enamus meist), et see mis praegu toimub planeedil maa on kaugelt üle käte läinud. Sõjad, loodusreostused, "rämpstoit" jne... Ja ikka me usume, et kõik need tähtsad onud on inglid kes mängivad ausat mängu ning tegutsevad ainult oma alamate huvides? Äkki te arvate, et meie elupaik keerab ennast hoopis ise p**se? Miks me siis viriseme, et elu on vilets ning kõik on täiesti v**us. Olgem rahul sellega kuidas meie elusid juhitakse. Vait olla ja edasi teenida!

Olen alati tahtnud küsida üdini skeptilistelt inimestelt, et kas teil ei ole kordagi tulnud pähe mõtet, et raisk, see infomüra mida me pidevalt, 24/7 tarbime võiks sisaldada muuhulgas ka puhast ja sihilikku petukaupa? Kui olete tabanud end sellelt mõttelt näiteks mõnda uudisteklippi vaadates siis te ei saa ju olla üdini skeptilised inimesed ja seega polegi teie ajud lõpuni ära pestud :) Või kuidas?
Ah, minge metsa...

Taimo
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Taimo » 27 Jaan 2014, 09:09

mrWilson kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=SRWLi1F-ssM" onclick="window.open(this.href);return false;
Väga veenev põhjendus, miks EdgariTelevisiooni mitte vaadata. Andres Raidist olin siiani paremal arvamusel. Kahju.

Kasutaja avatar
Jassu
Uudistaja
Uudistaja
Kontakt:

Liha ehk dokumentaalfilm "Food, Inc."

Postitus Postitas Jassu » 27 Jaan 2014, 10:03

Ma üldiselt hoidun oma närvikava säilitamise nimel igasugu vandenõuteooriate lugemisest ja süvenemisest kuigi loogiliselt võttes on siililegi selge, et maailmas pole kõik kaugeltki must-valge. Samas, mis me nende erinevate vandenõuteooriate teadmisega peale hakkame peale selle, et saame aru kui vähe meist sõltub, tekitame endasse ainult kibestumist ning see pole kohe mitte see, mida tahaks ehk vahel on teadmatus päris ok? :-)

Üks film, mis minule ikka väga suure jälje jättis on Food, INC. (http://www.imdb.com/title/tt1286537/" onclick="window.open(this.href);return false;) Seda näidati mingi aeg ka nii taevakanalites ning ka kusagil Eesti telekanalis. Film räägib meerikamaa toiduainetööstuse nö kiivalt varjatud poolest ning täpsemalt lihatööstusest ning sellest, mida see liha õigupoolest sisaldab, milliste kemikaalidega see liha nö läbi pestakse, kus ja mis kogustes loomi tapetakse , miks on sealne bürger kõige odavam toiduaine ning miks on tervislik toit seal kallis – päris mõtlemapanev film on kes pole veel näinud, soovitan tungivalt vaadata.

Ei hakka tervet filmi ümber jutustama vaid ütlen lihtsalt seda, et peale filmi vaatamist, ei osta mina enam poest (eriti Rimi, Säästumarket, Maxxima jne) nn soodushinnaga liha (va erandkorrad, kui on selgelt näha, et see on Eesti toode) liha ning olen võtnud enesele üldise põhimõtte, mille võib kokku võtta nii lausega
“Kui on lihaisu, lähen käin ostan turult PÄRIS liha – mitte ei osta lihamaitselisi tooteid“

Inimene on lõppkokkuvõttes ise oma tervise sepp ja oma haiguste rajaja :-)

Tartu lihaturul on mul üks kindel müüja, kelle käest saab alati õiget asja ning olen sama inimest ka teistele soovitanud ning keegi pole veel kurtnud ning mis seal salata, inimese leti juures on alati rohkem rahvast ka.
Kõigele lisaks on turupeal alati ka soodne hind sest kaubandusketi soodushinnaga „lihasarnane toode on reeglina isegi soodushinnaga kallim, kui turu pealt ostetav PÄRIS liha. Ei ole kursis, mis mujal liha maksab aga Tartu turul, maksab kvaliteetne sealiha kilo ca 3.70.

Head ISU :-)
Lennart Meri on öelnud: "Niipea, kui magama jääd, on täiesti ükskõik, kas sa magad telgis või keisri baldahhiinvoodis." :-)

Jants
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Jants » 27 Jaan 2014, 10:21

Taimo kirjutas:
mrWilson kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=SRWLi1F-ssM" onclick="window.open(this.href);return false;
Väga veenev põhjendus, miks EdgariTelevisiooni mitte vaadata. Andres Raidist olin siiani paremal arvamusel. Kahju.
Ja mis see veenev põhjendus oleks, mis kogu Tallinna TV programmi vaatamisele( sealhulgas õhtustele headele filmidele) joone peale tõmbab?
Nii ei saa ju üldse midagi teha ja vaadata, tõmbad kriipsu peale ka Delfile, Postimehele, ETV-le, Vikerraadiole, Matkafoorumile kuna ka seal jookseb asju mis ei mõttemaailmaga ja eelistustega kokku ei lähe.

Tegelikult tõe selginemise osas on vandenõuteooriad väga vajalikud. Piltlikult öeldes, kui sul on ainult vasak käsi, oled invaliid, kui sul on ainult parem käsi, oled ka invaliid. Tõeliselt efektiivne tegutsemisvõime eeldab mõlema käe olemasolu.

Taimo
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Taimo » 27 Jaan 2014, 11:36

Olgu see minu isiklik tragöödia, aga ärritab kui maksumaksja raha eest lausidiootsusi levitatakse. Teine näide on portaal telegram.ee, mis sai EAS-ilt toetust, et jahuda keemiapilvedest, reptiiltulnukatest ja kuratteabveelmillest.
Tõsi on muidugi see, et maksumaksja rahaga tehakse ka kordades hullemaid asju.

Jants
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Postitus Postitas Jants » 27 Jaan 2014, 12:33

Millest selline arvamus et Telegram sai toetust nendel teemadel rääkimiseks, või et seal ainult neil teemadel räägitakse. Oled sa ise ka seda lehte vaadanud? Mina vahest käin seal ja nö. uduse ja ebamaise kõrval leiab ka huvitavaid populaarteaduslike artikleid ja palju muud.
Riigiraadios ja televisioonis rääkitakse rahva raha eest näiteks ka Jumalast, keda või mida keegi inimene pole näinud ega teadus tõestanud(isiklikult arvan et ta mingil kujul siiski olemas on). Et kas paneme kinni?

Taimo
Huviline
Huviline
Kontakt:

Postitus Postitas Taimo » 27 Jaan 2014, 13:05

Jants kirjutas:Millest selline arvamus et Telegram sai toetust nendel teemadel rääkimiseks, või et seal ainult neil teemadel räägitakse. Oled sa ise ka seda lehte vaadanud? Mina vahest käin seal ja nö. uduse ja ebamaise kõrval leiab ka huvitavaid populaarteaduslike artikleid ja palju muud.
Riigiraadios ja televisioonis rääkitakse rahva raha eest näiteks ka Jumalast, keda või mida keegi inimene pole näinud ega teadus tõestanud(isiklikult arvan et ta mingil kujul siiski olemas on). Et kas paneme kinni?
Vaatasin. Tõepoolest, näib, et Telegram on viimasel ajal tuure maha võtnud. Esilehel ainult üks tulnukateemaline järjejutt, kus "lühike, priske afroameeriklanna Wanna Lawson muudeti valgustoru tehnoloogia abil üle kahe meetri pikkuseks peenikeseks heledanahaliseks tulnukaks".

Mis puudutab jumalateemat riigiraadios ja -televisioonis, siis sellega ma ka rahul ei ole. Põhiseaduse § 40 järgi on meil usuvabadus ja riigikirikut ei ole. Tegelikkuses toetab ja eelistab riik üht usundit.

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 27 Jaan 2014, 17:26

Jassu kirjutas:Samas, mis me nende erinevate vandenõuteooriate teadmisega peale hakkame peale selle, et saame aru kui vähe meist sõltub, tekitame endasse ainult kibestumist ning see pole kohe mitte see, mida tahaks ehk vahel on teadmatus päris ok? :-)
Kas peab kohe ilmtingimata midagi peale hakkama? Kas sa lootsid kohe mingit revolutsiooni? Kui see teema sind täiesti ükskõikseks ei jäta siis sellest esialgu piisab. Ma sügavalt loodan, et kõik inimesed ei ole passiivikud kellel puudub oma arvamus ning kes ei suuda/viitsi ise oma peaga midagi mõelda vaid on nõus kõigega mis öeldakse/kästakse (siinkohal ei pea ma silmas sind jassu 8-) ) kuid samas ise kiruvad suurema osa oma ajast kui p***s meil kõik on ning kui m***id kõik on.
Taimo kirjutas:Väga veenev põhjendus, miks EdgariTelevisiooni mitte vaadata. Andres Raidist olin siiani paremal arvamusel. Kahju.
Mis see Andres Raid siia puutub? Ma arvan, et tal on üsna pohui mida sina temast arvad. :)
Taimo kirjutas:Olgu see minu isiklik tragöödia, aga ärritab kui maksumaksja raha eest lausidiootsusi levitatakse. Teine näide on portaal telegram.ee, mis sai EAS-ilt toetust, et jahuda keemiapilvedest, reptiiltulnukatest ja kuratteabveelmillest.
Tõsi on muidugi see, et maksumaksja rahaga tehakse ka kordades hullemaid asju.
Kas sul lapsed on? Muinasjuttu loed neile? Kui jah siis miks sa neile valetad ning mingit lauslollust räägid? Mis puutub Telegrammi ja muid taolisi väljaandeid siis tegemist on tavalise meelelahutusega. Kas sa tahaksid, et kogu meedia, sealhulgas ka internet sisaldaks ainult AK uudiseid, börsiuudiseid ja riigikogu infotundi? Kas siis on maksumaksja raha hästi kasutatud?

Tsirkust ja leiba, see on see mida rahvas tahab.
Ah, minge metsa...

Kasutaja avatar
Jyrgenson
Foorumi raudvara
Foorumi raudvara
Kontakt:

Postitus Postitas Jyrgenson » 27 Jaan 2014, 17:39

Sõbrad, sõbrad, see siin ikkagi matkafoorum. Vaidleme parem selle üle kas loll on see kes matkab raske või kerge seljakotiga! :idea:
https://www.facebook.com/tjmatkaklubi" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 27 Jaan 2014, 17:52

See siiski on lõkkejuttude rubriik ehk "Räägi vabal, ent huvitaval teemal". :) Ei näe põhjust miks matkainimesed ei võiks sellistest teemadest rääkida, eriti kui selleks otstarbeks on lausa terve rubriik eraldatud ja puha. Igas endast lugupidavas foorumis on selline vaba teema nurk olemas.

8-)
Ah, minge metsa...

Kasutaja avatar
Jyrgenson
Foorumi raudvara
Foorumi raudvara
Kontakt:

Postitus Postitas Jyrgenson » 27 Jaan 2014, 17:58

Vabandust, püüdsin lihtsalt tuld kustutada.

Kasutaja avatar
mrWilson
Administraator
Administraator
Kontakt:

Postitus Postitas mrWilson » 27 Jaan 2014, 18:01

Ei ole vaja vabandada ja tuld ei ole ka vaja kustutada. Vastupidi. Tuld on vaja hoida mõõdukalt erksana, et tekiks sädemeid. Peaasi, et lõõmama ei kipu. ;)
Ah, minge metsa...

Vasta

Mine “Lõkkejutud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline